celkové výsledky
Série bodovacích turnajů okresu Opava se konala v těchto termínech:
Zůčastnilo se jich celkem 40 mladých závodníků z celkem 9 klubů.
Zde jsou konečné celkové výsledky:
KATEGORIE OPEN - o první místo byl hrán rozhodující zápas, který vyhrál Slavík nad Osmančíkem 2:0
pořadí | příjmení | jméno | klub | body |
1. | SLAVÍK | Lukáš | TJ Sokol Děhylov | 48 |
2. | OSMANČÍK | Jakub | TJ Sokol Děhylov | 48 |
3. | BURDA | Adam | TJ Sokol Děhylov | 40,5 |
4. | FRONOVÁ | Sabina | TJ Sokol Děhylov | 28,5 |
5. | SEGETOVÁ | Patricie | TJ Sokol Děhylov | 26 |
6. | KUBÍK | Richard | TTC Hať | 23,5 |
7. | SYNKOVÁ | Markéta | TJ Sokol Děhylov | 17 |
8.-9. | HALFAR | Ondřej | KST Darkovice | 12,5 |
8.-9. | PĚKNÍK | Ondřej | TTC Hať | 12,5 |
10. | LIPINA | František | DDM Hlučín | 11,5 |
11. | HAJDUČEK | JIří | TTC Hať | 10,5 |
12. | KALVAROVÁ | Magdaléna | KST Darkovice | 9 |
13.-15. | MÚDRIK | Matěj | DDM Hlučín | 8,5 |
13.-15. | OSMANČÍK | Matěj | TJ Sokol Děhylov | 8,5 |
13.-15. | STRAKOVÁ | Bára | TTC Bolatice | 8,5 |
16.-17. | SLIVKA | Tadeáš | TJ SK Kravaře | 7 |
16.-17. | SYNKOVÁ | Karolína | TJ Sokol Děhylov | 7 |
18.-19. | FUKALA | Patrik | KST Ostrava | 6 |
18.-19. | ŠAFARČÍK | Filip | TJ Sokol Chvalíkovice | 6 |
20.-21. | GREPLOVÁ | Kateřina | TJ Sokol Chvalíkovice | 5 |
20.-21. | OLŠAR | David | KST Darkovice | 5 |
22.-25. | JANYŠKOVÁ | Veronika | KST Darkovice | 4 |
22.-25. | MORAVCOVÁ | Kateřina | KST Darkovice | 4 |
22.-25. | PRAŽÁK | Tomáš | Škola pingpongu Ostrava | 4 |
22.-25. | ŽIGA | Dominik | TJ Sokol Chvalíkovice | 4 |
26.-29. | KALVAR | Mikuláš | KST Darkovice | 3 |
26.-29. | KOWALCZIK | Lukáš | DDM Hlučín | 3 |
26.-29. | MRÚZEK | Václav | TTC Hať | 3 |
26.-29. | OLBRECHTOVÁ | Eliška | DDM Hlučín | 3 |
30.-33. | FROLICHOVÁ | Julie | TJ Sokol Chvalíkovice | 2 |
30.-33. | JAROŠOVÁ | Eliška | KST Darkovice | 2 |
30.-33. | PLAČEK | Lukáš | KST Darkovice | 2 |
30.-33. | ŠABLATURA | Adam | TJ Sokol Děhylov | 2 |
34.-40. | HOLENDOVÁ | Marie | TJ Sokol Děhylov | 1 |
34.-40. | CHOLEVOVÁ | Kateřina | TJ Sokol Děhylov | 1 |
34.-40. | KALVAR | Filip | KST Darkovice | 1 |
34.-40. | MEC | Vlastimil | TTC Hať | 1 |
34.-40. | PATER | Tomáš | DDM Hlučín | 1 |
34.-40. | TROJANČÍKOVÁ | Julie | TJ Sokol Chvalíkovice | 1 |
34.-40. | KUPKA | Michal | KST Darkovice | 1 |
KATEGORIE STARŠÍCH ŽÁKŮ
pořadí | příjmení | jméno | klub | body |
1. | OSMANČÍK | Jakub | TJ Sokol Děhylov | 56 |
2. | BURDA | Adam | TJ Sokol Děhylov | 52 |
3.-4. | FUKALA | Patrik | KST Ostrava | 22 |
3.-4. | PRAŽÁK | Tomáš | Škola pingpongu Ostrava | 22 |
5. | KUBÍK | Richard | TTC Hať | 21,5 |
6. | LIPINA | František | DDM Hlučín | 21 |
7. | MEC | Vlastimil | TTC Hať | 16 |
8. | ŽIGA | Dominik | TJ Sokol Chvalíkovice | 15,5 |
9. | MÚDRIK | Matěj | DDM Hlučín | 14 |
10. | KOWALCZIK | Lukáš | DDM Hlučín | 7,5 |
11. | MRÚZEK | Václav | TTC Hať | 5,5 |
KATEGORIE MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pořadí | příjmení | jméno | klub | body |
1. | SLAVÍK | Lukáš | TJ Sokol Děhylov | 60 |
2. | SLIVKA | Tadeáš | TJ SK Kravaře | 46 |
3. | OLŠAR | David | KST Darkovice | 33 |
4. | PĚKNÍK | Ondřej | TTC Hať | 31,5 |
5. | HAJDUČEK | JIří | TTC Hať | 27 |
6. | KALVAR | Mikuláš | KST Darkovice | 22 |
7. | HALFAR | Ondřej | KST Darkovice | 21 |
8. | PLAČEK | Lukáš | KST Darkovice | 16 |
9. | ŠABLATURA | Adam | TJ Sokol Děhylov | 12,5 |
10. | OSMANČÍK | Matěj | TJ Sokol Děhylov | 12 |
11. | ŠAFARČÍK | Filip | TJ Sokol Chvalíkovice | 10,5 |
12. | KUBÍK | Richard | TTC Hať | 8 |
13. | KUPKA | Michal | KST Darkovice | 7,5 |
14. | PATER | Tomáš | DDM Hlučín | 5 |
15. | KALVAR | Filip | KST Darkovice | 4 |
KATEGORIE DĚVČAT - o druhém místě Segetové rozhodly vítězství ve dvou turnajích.
pořadí | příjmení | jméno | klub | body |
1. | KALVAROVÁ | Magdaléna | KST Darkovice | 50 |
2. | SEGETOVÁ | Patricie | TJ Sokol Děhylov | 40 |
3. | SYNKOVÁ | Karolína | TJ Sokol Děhylov | 40 |
4. | GREPLOVÁ | Kateřina | TJ Sokol Chvalíkovice | 35 |
5. | JAROŠOVÁ | Eliška | KST Darkovice | 19 |
6. | MORAVCOVÁ | Kateřina | KST Darkovice | 17 |
7. | STRAKOVÁ | Bára | TTC Bolatice | 16 |
8.-9. | FROLICHOVÁ | Julie | TJ Sokol Chvalíkovice | 14 |
8.-9. | JANYŠKOVÁ | Veronika | KST Darkovice | 14 |
10. | CHOLEVOVÁ | Kateřina | TJ Sokol Děhylov | 12 |
11.-12. | OLBRECHTOVÁ | Eliška | DDM Hlučín | 10 |
11.-12. | TROJANČÍKOVÁ | Julie | TJ Sokol Chvalíkovice | 10 |
13. | HOLENDOVÁ | Marie | TJ Sokol Děhylov | 8 |